Podziękowania

Podziękowania :: modelka

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania fotografom, którzy udostępnili nam swoje zdjęcia, udzielili niezbędnych informacji i poświęcili swój czas, Mamy nadzieję, że pozostaliśmy wierni ich intencjom, a pomimo błędów, które mogły się zakraść, książka będzie się podobała.

Podziękowania :: modelka 2

Podkreślanie zasług konkretnych osób w powstaniu książki wydaje się nam nie na miejscu, ale warto może jednak wspomnieć, że najlepsi z fotografów byli tymi osobami, które odnosiły się do serii najbardziej entuzjastycznie i najchętniej służyły pomocą.

Podziękowania :: modelka 3

Pragniemy podziękować panu Christopherowi Bouladonowi i jego kolegom ze Szwajcarii, jak również panu Brianowi Morrisowi, pomysłodawcy serii. Szczególnie wiele zawdzięczamy pani Colin Glanfield z Wielkiej Brytanii, która w trudnych chwilach zawsze była z nami.

Podziękowania :: modelka 4

Składamy serdeczne podziękowania producentom i dystrybutorom, którzy udostępnili nam fotografie sprzętu omówionego w słowniku: Photon Beard, Strobex, Linhof and Professional Sales (brytyjscy importerzy fleszy Hensel). Chcielibyśmy także wyrazić wdzięczność panu Chrisowi Summersowi za poświęcenie wielu godzin na opracowanie olbrzymiej liczby zdjęć, które znalazły się na naszych biurkach.

i-ksiazka.pl © 2006